ЛАУРЕАТ ОБЛАСНОЇ ПРЕМІЇ МОЛОДИХ НАУКОВЦІВ ЧЕРКАЩИНИ

20 травня 2022 року у Черкаському державному технологічному університеті відбулося нагородження кращих молодих науковців регіону. Премія молодих науковців Черкащини була заснована два роки тому. Цьогоріч від 6 ЗВО надійшло 23 пропозиції.

За результатом засідання Комісії з присудження обласної премії молодим науковцям Черкащини (протокол №1 від 23.02.2022) визначено 10 номінантів: 8 молодих науковців і 2 колективи. Однією із лауреатів обласної премії молодих науковців Черкащини є доцент кафедри вищої математики та методики навчання математики Ірина Тягай. До нагородження долучилися начальник ОВА Ігор Табурець, голова обласної ради Анатолій Підгорний і начальник Управління освіти і науки ОВА Валерій Данилевський.

Колектив факультету бажає Ірині Тягай творчої наснаги, натхнення, сил та енергії для подальшої наукової діяльності! Зичимо нових відкриттів та наукових звершень!

Ви тут: Головна Новини та події ЛАУРЕАТ ОБЛАСНОЇ ПРЕМІЇ МОЛОДИХ НАУКОВЦІВ ЧЕРКАЩИНИ