Захист виробничої педагогічної практики студентами IV курсу

20 травня 2022 року на факультеті проведено звітну конференцію з виробничої (педагогічної) практики для здобувачів вищої освіти IV курсу ОС «бакалавр» денної форми навчання, які навчаються за освітніми програмами: Середня освіта (Математика. Інформатика), Середня освіта (Математика), Середня освіта (Фізика. Інформатика), Середня освіта (Фізика), Середня освіта (Інформатика).

Із завершенням практики привітала учасників звітної конференції заступник декана з питань практичної підготовки студентів факультету Дарія Возносименко та побажала плідної праці, ефективного обміну думками, мирного неба, міцного здоров’я всім присутнім та творчих успіхів.

В ході конференції були заслухані звіти студенів. Керівники практики Людмила Благодир, Іван Тягай, Володимир Миколайко поділились враженнями про проходження педагогічної практики здобувачами вищої освіти та надали високу оцінку виконанню завдань практики студентами.

Бажаємо нашим студентам мирного неба, міцного здоров’я та творчої реалізації в освітній діяльності!

Ви тут: Головна Новини та події Захист виробничої педагогічної практики студентами IV курсу