З ДНЕМ ВИШИВАНКИ!

Щорічно у третій четвер травня український народ святкує День вишиванки.

Для українця вишиванка – генетичний код нації, вона є символом нескореності, сучасною зброєю та нерозривним зв’язком поколінь.

На сьогоднішній день вишиванка є одним із символів, яким вирізняються українці серед інших націй світу. Вишиванка сприяє єдності і культурному відродженню всього багатонаціонального українського народу. Тому, що в єдності сила незламного українського народу!

Студентська рада факультету фізики, математики та інформатики долучилася до онлайн-фестивалю «Вишиванка – броня України», який присвячений до Дня вишиванки та на підтримку захисників та захисниць України з хештегом #Умань_вишивана.

Мета даного заходу: уславлення наших оборонців, збереження, примноження національних традицій із створення та носіння етнічного українського одягу.

Професорсько-викладацький та студентський колективи факультету вітають з Днем вишиванки. Бажаємо мирного неба, міцного здоров’я, натхнення до праці та боротьби за світле майбутнє нашої держави.

Ви тут: Головна Новини та події З ДНЕМ ВИШИВАНКИ!