Факультет фізики, математики та інформатики

Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини

ФАКУЛЬТЕТ ФІЗИКИ, МАТЕМАТИКИ ТА ІНФОРМАТИКИ

КРУГЛИЙ СТІЛ «ІНТЕРНАЦІОНАЛІЗАЦІЯ ВИЩОЇ ТА ФАХОВОЇ ПЕРЕДВИЩОЇ ОСВІТИ: ВИКЛИКИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ»

5 травня 2022 року науково-педагогічні працівники факультету фізики, математики та інформатики взяли участь в роботі круглого столу «Інтернаціоналізація вищої та фахової передвищої освіти: виклики та перспективи», який було організовано університетом Короля Данила спільно із National Office Еразмус + UA.

В ході роботи круглого столу учасники мали можливість розглянути актуальні питання інтернаціоналізації вищої та фахової передвищої освіти, а саме:

  1. «ERASMUS+ projects in the schools and colleges» (спікер: Руї БАЛТАЗАР, цифровий посол в Асоціації Центрів підготовки вчителів (Португалія), координатор та учасник більш ніж 25 міжнародних проектів протягом останніх років);
  2. «Інтеграція системи фахової передвищої освіти України у світовий освітній простір» (спікер: к.філол.н. Інна ВАРВАРУК, директор Фахового коледжу ЗВО «Університет Короля Данила»);
  3. «Можливості Програми ЄС Еразмус+ 2021-2027 рр. для України». (спікер: Вероніка ТКАЧЕНКО, менеджер Національного Еразмус+ офісу в Україні).

Під час даного заходу учасники задавали питання спікерам, жваво обговорювали проблеми стосовно віртуальної академічної мобільності та участі в проєктах у сучасних умовах. Сподіваємось, що отримані знання сприятимуть активній участі викладачів у академічній мобільності, міжнародних проєктах та грантах.

 

ЗВ'ЯЗАТИСЯ З НАМИ

 

Ви тут: Головна Новини та події КРУГЛИЙ СТІЛ «ІНТЕРНАЦІОНАЛІЗАЦІЯ ВИЩОЇ ТА ФАХОВОЇ ПЕРЕДВИЩОЇ ОСВІТИ: ВИКЛИКИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ»