ВІТАЄМО З ДНЕМ МАТЕРІ!

МАМА – це символ безмежної любові, великої душі, символ життя…

Для кожного з нас мама є і завжди буде найдорожчою людиною. Адже саме мама, як і весна – пробуджує все своїм теплом і дає початок новому життю. З мамою ми відкриваємо для себе світ, робимо перші кроки… Мама уособлює в собі лише найкращі якості, які передає дитині через виховання. Мама – єдина людина, яка вас любить не дивлячись ні на що. Бережімо та цінуймо наших мам!

У цей світлий, святковий день щиро вітаємо з Днем матері! Бажаємо міцного здоров’я, материнського щастя, мирного неба, ніжності та душевної теплоти ваших дітей, терпіння. Нехай в домі завжди панує затишок, достаток, гармонія, любов, повага, взаєморозуміння, підтримка.

Низько вклоняємось матерям за щоденну невтомну працю, за ласку, переживання та доброту.

Зі святом, наші рідні! Довгих літ життя!

Ви тут: Головна Новини та події ВІТАЄМО З ДНЕМ МАТЕРІ!