ПЕРЕМОГА У МІЖНАРОДНОМУ КОНКУРСІ ІЗ WEB-ДИЗАЙНУ ТА КОМП’ЮТЕРНОЇ ГРАФІКИ!

Протягом лютого 2022 року проходив Міжнародний відкритий конкурс із Web-дизайну та комп’ютерної графіки серед учнів ЗЗСО та студентів ЗВО, організатором якого є Вінницький національний технічний університет.

Студенти факультету фізики, математики та інформатики Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини також взяли у ньому участь – і стали переможцями!!!

За підсумками проведеного конкурсу, студент нашого факультету Юрій Завідняк (13 група) виборов І місце в номінації «Краща GIF-анімація». Переможці і учасники отримали від організаторів конкурсу дипломи та сертифікати учасників.

Вітаємо студентів та їх наставників зі здобутими результатами та бажаємо подальших успіхів у творчій та науковій діяльності!

Ви тут: Головна Новини та події ПЕРЕМОГА У МІЖНАРОДНОМУ КОНКУРСІ ІЗ WEB-ДИЗАЙНУ ТА КОМП’ЮТЕРНОЇ ГРАФІКИ!