Публікаційна активність студента-науковця

29 листопада 2021 року на факультеті фізики, математики та інформатики у змішаному форматі проведено круглий стіл на тему: «Публікаційна активність студента-науковця та участь у наукових заходах різного рівня».

Студентським науковим товариством (СНТ) за тиждень до проведення круглого столу організувало анкетування щодо публікаційної активності студентів, результати якого були оголошені на зустрічі.

На початку засідання, голова СНТ Дар'я ПОТЕЛЕЩЕНКО  зазначила, що науково-дослідницька діяльність є одним з пріоритетних напрямків формування єдиного освітнього простору університету, що базується на забезпеченні тісного взаємозв’язку фундаментальної науки, освіти і професійного середовища майбутніх фахівців. Студенти факультету з відповідальністю відносяться до наукової роботи.

На засіданні СНТ також була присутні викладачі кафедри інформатики і ІКТ – Галина ТКАЧУК, заступник декана з наукової роботи та Інна КРИВОРУЧКО, заступник декана з виховної роботи. Галина ТКАЧУК коротко охарактеризувала науково-дослідну роботу студентів та їх публікаційну активність та зазначила, що адміністрація та викладачі факультету сприяють підвищенню якості підготовки фахівців, в тому числі заохочення студентів до публікації результатів виконаних досліджень. Інна КРИВОРУЧКО вказала на те, що виховна робота також є предметом досліджень, оскільки студенти як майбутні вчителі, повинні досліджувати не лише методи навчання та викладання, але й виховання, пропонувати нові ідеї щодо організації дозвілля та розвитку учнів.

На завершення круглого столу, Дар'я ПОТЕЛЕЩЕНКО  оголосила результати анкетування щодо публікаційної активності студентів факультету.

Серед студентів І курсу найактивнішими виявилися:

- Вайнагій Вікторія Василівна - спеціальність: 014 Середня освіта (Математика. Інформатика).

- Богурський Олександр Миколайович - спеціальність: 014 Середня освіта (Математика. Інформатика).

Станом на сьогодні студенти вже мають по 2 публікації.

Серед студентів ІІ курсу:

- Глушко Анна Сергіївна - спеціальність: 014. Середня освіта (Природничі науки)

- Волосажир Діана В'ячеславівна - спеціальність: 014 Середня освіта (Математика. Інформатика).

Студенти мають по 6 публікацій.

Серед студентів ІІІ курсу:

- Потелещенко Дар’я Володимирівна  - спеціальність: 014 Середня освіта (Математика. Інформатика).

- Іванченко Євгенія Віталіївна - 014. Середня освіта (Природничі науки).

Студенти мають по 8 публікацій.

Серед студентів IV курсу:

- Зінченко Юлія Миколаївна - спеціальність: 014 Середня освіта (Математика. Інформатика), яка має 10 публікацій.

Серед студентів І курсу магістратури:

- Осіпенко Володимир Юрійович (Інформатика) – 014 Середня освіта (Інформатика), який має 7 публікацій.

Ви тут: Головна Новини та події Публікаційна активність студента-науковця