Звітна конференція про проходження педагогічної практики

1 грудня на факультеті проведено звітну конференцію з виробничої (педагогічної) практики здобувачів вищої освіти ІІ курсу освітнього ступеня «Магістр» денної форми навчання, які навчаються за освітніми програмами: Середня освіта (Математика), Середня освіта (Інформатика) та Середня освіта (Природничі науки), за перший період практики, який тривав з 01 листопада по 26 листопада 2021 року.

Із завершенням практики привітала учасників звітної конференції декан факультету фізики, математики та інформатики Тетяна Махомета та побажала плідної праці, ефективного обміну думкамиміцного здоров’я всім присутнім та творчих успіхів.

В ході конференції керівники практики Марина Декарчук, Леся Паршукова, Дарія Возносименко поділились враженнями про проходження виробничої педагогічної практики та надали високу оцінку виконанню завдань практики студентами. На конференції були заслухані звіти студентів, окреслились проблеми з якими стикалися здобувачі вищої освіти під час практики.

Захист пройшов в невимушеній дружній атмосфері, співпраці та взаєморозумінні.

Бажаємо нашим студентам міцного здоров’я та творчої реалізації в освітній діяльності!

Ви тут: Головна Новини та події Звітна конференція про проходження педагогічної практики