Шановні колеги!

24 листопада 2021 року розпочинає роботу Всеукраїнська науково-практична конференція «СУЧАСНІ ФІЗИЧНІ ЗНАННЯ ЯК ОСНОВА ІНТЕГРАЦІЇ ЗМІСТУ ШКІЛЬНОЇ ПРИРОДНИЧОЇ ОСВІТИ»

НАУКОВА ПРОБЛЕМАТИКА КОНФЕРЕНЦІЇ:

• Тенденції і основні напрями розвитку природничої освіти в контексті ідей Концепції  Нової української школи.
  • Модернізація змісту загальної природничої освіти в умовах інтеграції і диференціації навчання.
  • Відбір та структурування змісту шкільної природничої освіти.
  • Математичні методи дослідження природних явищ як складова змісту природничої освіти на засадах міжпредметної взаємодії.
  • Формування ключових компетентностей здобувачів освіти в координатах STEAM-орієнтованого освітнього середовища.

ПОРЯДОК РОБОТИ КОНФЕРЕНЦІЇ

24 листопада 2021 року

Вхід у систему (meet.google.com/fkj-ichf-fgn)

Відкриття конференції