КРУГЛИЙ СТІЛ «БЕЗПЕКА НА ДОРОЗІ»

Відповідно до листа Державного підприємства Українського науково-дослідного інституту медицини, транспорту Міністерства охорони здоров’я України від 09.09.2021 року з 15 по 21 листопада в закладах освіти було оголошено Тиждень безпеки дорожнього руху.

У межах Тижня  19 листопада 2021 року на факультеті фізики, математики та інформатики відбувся круглий стіл «Безпека на дорозі».

До круглого столу долучилися активісти факультету, які детально розкрили тематику даного заходу.

Анна Єрьоменко підготувала доповідь на тему «Культура учасників дорожнього руху» під час якої познайомила присутніх із правилами водійської етики та «Десятьма заповідями пішохода».

Наталя Поперечна під час свого виступу на тему «Обов’язки і права пішоходів» нагадала  правила, якими має керуватись кожен учасник дорожнього руху та акцентувала увагу здобувачів на правах і обов’язках пішоходів.

Дарина Зозуля продемонструвала здобувачам освіти дорожні знаки, розмітки, регулювання руху та повністю розкрила тему «Регулювання дорожнього руху. Знайомство з дорожніми знаками».

Підбиваючи підсумки круглого столу заступник декана з виховної роботи Інна Криворучко наголосила, що всі є учасниками дорожнього руху і тому маємо бути обережними на дорозі, дотримуватись безпечної швидкості та не порушувати ПДР. Адже це може врятувати життя нам та іншим учасникам дорожнього руху.

Ви тут: Головна Новини та події КРУГЛИЙ СТІЛ «БЕЗПЕКА НА ДОРОЗІ»