Факультет фізики, математики та інформатики

Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини

ФАКУЛЬТЕТ ФІЗИКИ, МАТЕМАТИКИ ТА ІНФОРМАТИКИ

ВІДБУЛАСЬ ВИХОВНА ГОДИНА «УКРАЇНА ГІДНА СВОБОДИ»

18 листопада 2021 року для здобувачів освіти факультету фізики, математики та інформатики було проведено виховну годину «Україна гідна свободи» з нагоди Дня Гідності та Свободи, який щороку українці відзначають 21 листопада.

Це свято встановлено згідно з Указом Президента від 13 листопада 2014 року на честь початку цього дня двох знаменних і доленосних подій у новітній українській історії: Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року.

Зі вступним словом до здобувачів звернулась заступник декана з виховної роботи Інна Криворучко, яка повідомила мету проведення виховної години – віддати шану патріотизму та мужності громадян, які захищали демократичні цінності, права людини, національні інтереси України, прищеплювати любов до Батьківщини, зберігати та доносити кожному громадянину об’єктивну інформацію про найважливіші події в Україні початку 21 століття, виховувати бажання стати достойним громадянином своєї країни.

Студдекан факультету Юлія Зінченко коротко нагадала про Революції 2004 та 2013 років, викликані відходом політичного керівництва країни від законодавчо закріпленого курсу на Європейську інтеграцію та подальшою протидією цьому курсу. Революція 2013 року для когось була просто прогулянкою, а для когось справжньою війною. Але в першу чергу Майдан став випробуванням на цінність особистості людини, виміром людяності та гідності.

Також здобувачам було продемонстровано короткометражну документальну стрічку про Євромайдан, становлення та перші роки Музею Майдану.

Підбиваючи підсумки заходу Юлія наголосила, що кожен здобувач має бути свідомим та достойним громадянином своєї країни, адже від нашої небайдужої життєвої позиції залежить майбутнє!

 

ЗВ'ЯЗАТИСЯ З НАМИ

 

Ви тут: Головна Новини та події ВІДБУЛАСЬ ВИХОВНА ГОДИНА «УКРАЇНА ГІДНА СВОБОДИ»