Факультет фізики, математики та інформатики

Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини

ФАКУЛЬТЕТ ФІЗИКИ, МАТЕМАТИКИ ТА ІНФОРМАТИКИ

вечір пам’яті до 35-роковин Чорнобильської катастрофи «Дзвони Чорнобилю»

26 квітня на факультеті фізики, математики та інформатики відбувся вечір пам’яті до 35-роковин Чорнобильської катастрофи «Дзвони Чорнобилю».

Ведучі, Наталія Поперечна та Євгенія Іванченко, розповідали деталі, які відомі нам з різних журналістських джерел, розповідей очевидців та ліквідаторів, що змусило кожного з нас замислитись над неймовірно великими цифрами втрат населення та отриманої радіації…

Щороку 26 квітня над Україною лунає поминальний дзвін. Ми згадуємо катастрофу на Чорнобильській АЕС, яка назавжди змінила життя кожного з нас.  35 років тому наша країна вперше зустрілася з такою грізною силою, як ядерна енергія, що вийшла з-під контролю. Катастрофа, яка забрала тисячі життів, назавжди змінила долі.

Їх було двадцять вісімпожежних Чорнобиля. Вони першими прийняли найжорстокіший удар на четвертому блоці станції. Сьогодні ми називаємо їх «шеренгою №1». Ніхто із цієї команди не здригнувся, не відступив, перед лицем неймовірної небезпеки. І кожен гідний того, щоб про нього говорили, писали.

Аварію на Чорнобильській АЕС вважають безпрецедентною техногенною катастрофою за масштабами і наслідками. Ще й сьогодні ми не можемо сповна оцінити й осмислити наслідки фатального вибуху, щоб спрогнозувати його відлуння в майбутньому. Знаємо тільки одне: це – назавжди.

Ми схиляємо голови перед тими, хто поклав своє життя і здоров’я на вівтар нашого порятунку.

 

ЗВ'ЯЗАТИСЯ З НАМИ

Ми в соціальних мережах.

ФОТОГАЛЕРЕЯ
Ви тут: Головна Новини та події вечір пам’яті до 35-роковин Чорнобильської катастрофи «Дзвони Чорнобилю»