Факультет фізики, математики та інформатики

Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини

ФАКУЛЬТЕТ ФІЗИКИ, МАТЕМАТИКИ ТА ІНФОРМАТИКИ

ПІДВЕДЕННЯ ПІДСУМКІВ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ СТУДЕНТСЬКИХ НАУКОВИХ РОБІТ З МЕТОДИКИ НАВЧАННЯ ПРИРОДНИЧО-МАТЕМАТИЧНИХ ДИСЦИПЛІН

22 квітня 2021 року відбулося підведення підсумків Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з «Методика навчання природничо-математичних дисциплін».

Із вітальним словом до переможців конкурсу звернулася проректор з наукової роботи, доктор педагогічних наук, доцент, Тетяна Годованюк, яка від імені ректора Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, голови галузевої конкурсної комісії, доктора педагогічних наук, професора Олександра Безлюдного привітала учасників та  оголосила нагороди Конкурсантам.

Отже, за результатами конкурсу студентських наукових робіт переможців нагороджено:

Секція « Методика навчання математики»

Дипломами І ступеня: Бондаренко Вероніка Петрівна (Полтавський національний педагогічний університет імені В. Г. Короленка), Нестюк Ольга Олександрівна (Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського).

Дипломами ІІ ступеня: Кіблицька Ольга Вікторівна (Сумський державний педагогічний університет імені А.С. Макаренка), Юрченко Наталія Юріївна  (Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини).

Дипломами ІІІ ступеня: Першина Наталія Олександрівна (Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова), Банчукова Дарія Олександрівна (Глухівський національний педагогічний університет імені Олександра Довженка) Кочулап Богдана Богданівна (Волинський національний університет імені Лесі Українки) та Кривицька  Владислава Анатоліївна (Бердянський державний педагогічний університет).

Секція «Методика природничих наук»

Дипломом І ступеня:Солтусенко Іван Григорович (Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини).

ДипломомІІ ступеня:Козловська Лариса Петрівна (Тернопільський національний педагогічний університет  імені Володимира Гнатюка).

Дипломом ІІІ ступеня: Лєвша Лілія Ігорівна (Центральноукраїнський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка).

Секція «Методика навчання фізики»

Дипломом І ступеня: Семенюк Дарина Сергіївна (Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського).

Дипломами ІІ ступеня: Кифорук Інна Сергіївна (Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини); Мельник Юлія Ігорівна (Кам’янець-Подільський національний університет  імені Івана Огієнка).

Дипломом ІІІ ступеня: Данілова Любов Михайлівна (Центральноукраїнський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка); Толкачова Анастасія Сергіївна (Херсонський державний університет).

Секція «Методика навчання біології»

Дипломом І ступеня: Якимчук Оксана Сергіївна (Рівненський державний гуманітарний університет).

Дипломами ІІ ступеня: Супрунова Марія Петрівна (ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імена Григорія Сковороди»).

Дипломом ІІІ ступеня: Комінарець Олександр Євгенович (Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини).

Секція «Методика навчання хімії»

Дипломом І ступеня: Стрижак Діана Олександрівна (Полтавський національний педагогічний університет імені В. Г. Короленка).

Дипломом ІІ ступеня: Журавльова Тетяна Віталіївна (Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського).

Дипломом ІІІ ступеня: Кравченко Наталія Геннадіївна (Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини).

Секція «Методика навчання географії»

Дипломом І ступеня: Урвант Ангеліна Сергіївна (Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини).

Дипломами ІІ ступеня: Лисиця Ольга Валентинівна (Полтавський національний педагогічний університет імені В. Г. Короленка); Дишкант Аліна Віталіївна (Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського).

Дипломами ІІІ ступеня: Нікітчук Наталія Павлівна (ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імена Григорія Сковороди»), Борисова Вікторія Володимирівна (Сумський державний педагогічний університет імені А. С. Макаренка).

Крім того, було вручено Сертифікати за участь у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з «Методика навчання природничо-математичних дисциплін» наступним учасникам: Гребеніченко Дарії Ігорівні (Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини), Стойчевій Єлизаветі Романівні (Бердянський державний педагогічний університет), Черкаській Марині Вікторівні (Сумський державний педагогічний університет імені А. С. Макаренка).

За високий рівень підготовки студентів до участі у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з «Методика навчання природничо-математичних дисциплін» усім науковим керівникам вручено Подяки.

Оркомітет висловлює слова вдячності авторам конкурсних робіт та їхнім наставникам за креативність ідей наукового пошуку. А також бажає подальших успіхів, творчого натхнення й невпинного ентузіазму!

Особлива подяка членам галузевих конкурсних комісій за їхню злагоджену працю, виважений підхід до оцінювання наукового доробку студентської молоді.

 

ЗВ'ЯЗАТИСЯ З НАМИ

Ми в соціальних мережах.

ФОТОГАЛЕРЕЯ
Ви тут: Головна Новини та події ПІДВЕДЕННЯ ПІДСУМКІВ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ СТУДЕНТСЬКИХ НАУКОВИХ РОБІТ З МЕТОДИКИ НАВЧАННЯ ПРИРОДНИЧО-МАТЕМАТИЧНИХ ДИСЦИПЛІН