Відомі математики Черкащини на картах Google

Всі знають, що Google Maps – незамінний інструмент навігації. Але мало кому відомо, що за допомогою цього сервісу можна створити персональну карту користувача.

Середовище Google Maps дозволяє багатоаспектно, у просторовому вимірі, зобразити результати своєї роботи. Так, наприклад студентка 32б групи Діана Волосожир під час вивчення дисципліни «Інформатика» (викладач Тетяна Бондаренко) розробила та запропонувала для огляду карту: «Відомі математики Черкаського краю».

На карті представлені такі відомі діячі як Катерина Логвинівна Ющенко, Михайло Єгорович Ващенко-Захарченко, Йосип Бенедиктович Погребиський, Ольга Арсенівна Олійник, Ніна Опанасівна Вірченко, Іван Владиславович Слешинський, Володимир Логвинович Рвачов, Валентин Іванович Діскант, Березовський Володимир Євгенійович, Григорій Петрович Бевз, Тарасенкова Ніна Анатоліївна.

Така роботу дозволяє не тільки позначити місце народження видатного математика, описати його біографію та основні наукові напрямки діяльності, а й доповнити матеріал фотографіями чи відеоконтентом.

Адреса карти: https://cutt.ly/dh0LHXZ

Математики Черкаського краю вносять неоціненний вклад у науку, проте їх імена невідомі широкому загалу. Проект має на меті популяризувати, поширювати досвід та досягнення видатних математиків, адже майбутнє покоління повинне знати своїх земляків, які є гідним прикладом для наслідування!

Ви тут: Головна Новини та події Відомі математики Черкащини на картах Google