Факультет фізики, математики та інформатики

Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини

ФАКУЛЬТЕТ ФІЗИКИ, МАТЕМАТИКИ ТА ІНФОРМАТИКИ

Карантин не перешкода освітньо-виховному процесу

Карантинні заходи через пандемію COVID-19 застали зненацька всі сфери діяльності. Студенти та викладачі з нетерпінням чекають повернення до звичного режиму навчання, але карантин змушує шукати нас нові способи взаємодії. І, здавалося це неможливим, але поступово всі звикають до нових форм і методів. Так і студентська рада активно працює в режимі онлайн. Адже виховна робота є невід’ємною складовою будь якого навчального процесу.

 Студентська рада факультету фізики, математики та інформатики не дивлячись на те, що кожен з її членів знаходиться на своїй території, плідно навчається, готується до сесії та щомісяця збирається для обговорення питань, організації заходів та і просто, щоб поспілкуватись, тому що кожен з них сумує за фізматівською родинною атмосферою.

Так, 23 грудня головою студентської ради факультету Юлією Зінченко було проведено щомісячне зібрання, на якому:

  • ознайомили студентів з поняттям «корупція» її видами та методами запобігання;
  • закликали до проходження анонімного анкетування для попередження корупції, яке здійснюється на офіційному сайті факультету;
  • обговорили питання організації Новорічних свят в режимі онлайн;
  • розглянули всі нагальні питання учасників засідання.

 Тому,  освітньо-виховний процес не припиняється, а навпаки, докладаються всі зусилля, аби дистанційне навчання під час карантину було продуктивним, корисним і цікавим для студентів.

 

ЗВ'ЯЗАТИСЯ З НАМИ

Ми в соціальних мережах.

ФОТОГАЛЕРЕЯ
Ви тут: Головна Новини та події Карантин не перешкода освітньо-виховному процесу