Філософська спадщина Григорія Сковороди

16 грудня на кафедрі інформатики і інформаційно-комунікаційних технологій факультету фізики, математики та інформатики був проведений тематичний захід «Філософська спадщина Григорія Сковороди в контексті ХХІ століття». Творчість Григорія Сковороди – дорогоцінне надбання прогресивної вітчизняної культури.

З вітальним словом та актуалізацією питання життя і творчості Г. Сковороди до учасників круглого столу звернулися організатори заходу – Оксана Жмуд та Яна Ярошик.

Студенти здійснили екскурс у життєвий і творчий шлях Григорія Сковороди, виступивши із ґрунтовними доповідями на актуальні теми:

• «Григорій Сковорода – український просвітлитель-гуманіст» (Роксолана Мельник, 154 гр.);
  • «Аналіз філософії Сковороди у світлі сучасного бачення» (Євгенія Іванченко, 24 гр.);
  • «Григорій Сковорода, творча спадщина» (Марина Строкова, 154 гр.);
  • «Сковорода: цікаві факти про українського мандрівного філософа» (Євгеній Хитрук, 23 гр.);
  • «Крилаті вислови та цитати українського генія Г. Сковороди» (Дар'я Потелещенко, 22 гр.);
  • «Григорій Сковорода і філософія серця» (Чернега Анастасія, 44 гр.);
  • «Григорій Сковорода: філософія свободи» (Волосажир Діана, 32б гр.)

У ході заходу розкривалися маловідомі сторінки життя та творчості видатного філософа.

Григорій Сковорода – великий мислитель, мудрець, педагог, філософ, поет, байкар, композитор, музикант, культурно-освітній подвижник. Навіть через 298 років він залишається «невпійманим», але «ловить» нас, бо інтерес до його життя й творчості постійно зростає.

Ви тут: Головна Новини та події Філософська спадщина Григорія Сковороди