КООРДИНАЦІЙНА ЗУСТРІЧ УЧАСНИКІВ ПРОЕКТУ MOPED

10 грудня 2020 року відбулася координаційна зустріч учасників міжнародного проєкту MoPED, яка проходила в режимі відеоконференції на платформі Google Meet. Учасниками даної зустрічі були представники трьох європейських партенів, шести університетів-партнерів українських ЗВО, ТзОВ «Quality Ukraine – Кволіті Юкрейн» та координатор проєкту Національного Еразмус+ офісу в Україні Світлана Шитікова.

Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини представляли: декан факультету фізики, математики та інформатики, доцент Тетяна Махомета, професор кафедри іноземни мов, професор Віта Безлюдна, професор кафедри вищої математики та методики навчання математики, доцент Тетяна Годованюк, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри вищої математики та методики навчання математики Ірина Тягай.

План роботи координаційної зустрічі включав в себе висвітлення питань щодо стану та перспектив виконання робочих пакетів. Зокрема, учасники координаційної зустрічі обговорили: інтелектуальні результати проєкту, що були розроблені протягом 3 років; функціонування Ecosystem MoPED; презентація розробленого workshop з проєктування ICR з елементами гри; питання управління (підсумкова звітність, фінансова звітність, придбання додаткового обладнання та інше) тощо. Цікавою для учасників проєкту була доповідь координатора проєкту Національного Еразмус+ офісу в Україні Світлани Шитікової щодо заключного етапу виконання проекту, вимоги та правила, які слід дотримуватися. Наприкінці зустрічі координатор проекту Любов Зінюк та координатор змістового наповнення та реалізації Ольга Дзябенко підвели підсумки координаційної зустрічі та представили план роботи на найближчий час.

Дякуємо усім учасникам координаційної зустрічі за гарну співпрацю!

Ви тут: Головна Новини та події КООРДИНАЦІЙНА ЗУСТРІЧ УЧАСНИКІВ ПРОЕКТУ MOPED