12 та 13 листопада 2020 року на базі Центру новітніх освітніх технологій «USPU ECOSYSTEM» факультету фізики, математики та інформатики Уманського державного педагогічного університеті імені Павла Тичини проходила чергова серія навчальних тренінгів «Використання сучасних інформаційних технологій в освітньому процесі в умовах карантину»  в рамках реалізації міжнародного проекту «Модернізація педагогічної вищої освіти з використання інноваційних інструментів викладання» (MoPED) програми ЄС Еразмус + КА2 – Розвиток потенціалу вищої освіти, № 586098-EPP-1-2017-1-UA-EPPKA2-CBHE-JP.

Спікерами даних тренінгів виступали Тетяна Махомета, декан факультету фізики, математики та інформатики; Тетяна Годованюк професор кафедри вищої математики та методики навчання математики; Ірина Тягай доцент кафедри вищої математики та методики навчання математики; Марія Медведєва завідувач кафедри інформатики і інформаційно-комунікаційних технологій; Галина Ткачук професор кафедри інформатики і інформаційно-комунікаційних технологій; Віталій Дубовик викладач кафедри вищої математики та методики навчання математики; Олександр Підгорний викладач кафедри фізики та інтегративних технологій навчання природничих наук; Максим Ковтанюк викладач кафедри інформатики і інформаційно-комунікаційних технологій.

Учасники серії тренінгів, зокрема вчителі закладів ЗСО міста Умань та Уманського району, викладачі ЗВО різних рівнів акредитації, мали можливість відвідати наступні заняття:

• Формування soft skills у здобувачів освіти під час реалізації освітнього процесу.
  • Онлайн опитування в режимі реального часу.
  • Технологія «Скрайбінг»: яскраве подання навчального матеріалу.
  • Віртуальні інтерактивні дошки як сучасний засіб подання навчального матеріалу.
  • Використання мультимедійної дошки як одна з вимог сучасного освітнього процесу в умовах інформаційного суспільства.

Атмосфера кожного заняття відзначалась активністю учасників, теплою та доброзичливою атмосферою, плідною та творчою діяльністю.

Команда тренерів дякує всім учасникам за активну участь та педагогічний позитив під час тренінгів!

Бажаємо всім успіхів та сподіваємось на подальшу співпрацю!!!

Ви тут: Головна Новини та події НАВЧАЛЬНІ ТРЕНІНГИ «ВИКОРИСТАННЯ СУЧАСНИХ ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ В ОСВІТНЬОМУ ПРОЦЕСІ В УМОВАХ КАРАНТИНУ»