Стартував новий цикл тренінгів з розвитку soft skills

06 жовтня 2020 року на факультеті фізики, математики та інформатики відбувся новий цикл тренінгів з розвитку soft skills. Мета даних тренінгів – розвинути навички ефективного спілкування, активізувати механізми самопізнання і самовираження. Адже soft skills (гнучкі навички) комплекс неспеціалізованих, важливих для кар’єри навичок, які відповідають за успішну участь у робочому процесі, високу ефективність та є наскрізними, тобто не пов’язані з конкретною галуззю. Даний захід відкрила декан факультету фізики, математики та інформатики, кандидат педагогічних наук, доцент Тетяна Махомета. На заході були присутні виконуючий обов’язки проректора з інноваційних досліджень та європейської інтеграції, доктор економічних наук, доцент Петро Курмаєв та завідувач кафедри інформатики і інформаційно-комунікаційних технологій, кандидат педагогічних наук, доцент Марія Медведєва, які разом із студентами взяли активну участь у тренінгах. Спікерами тренінгів були доктор педагогічних наук, доцент Тетяна Годованюк та кандидат педагогічних наук, доцент Ірина Тягай.

Формат тренінгу передбачав активну участь усіх учасників, виконання практичних вправ та завдань, роботу в міні-групах тощо. На початку заходу спікери провели вправу «Люстерко», яка сприяла підвищенню позитивного настрою, зняла внутрішні затиски. Основною технологією заходу була технологія «Шість капелюхів», сенс якої полягає в тому, щоб розглянути одну і ту ж проблемну ситуацію з 6 незалежних одна від одної точок зору. Це дозволяє сформувати найбільш повне уявлення про предмет дискусії та на логічному й емоційному рівнях оцінити переваги і недоліки. Така технологія дозволяє розвивати контекстне мислення – уміння обробляти головні дані, виокремлюючи їх з масиву загальної інформації; уміння налагоджувати міжособистісні контакти – навички ефективної комунікації, ефективного слухання, ведення переговорів, емоційний інтелект тощо. На завершення учасникам було запропоновано вправу «Якби я був (була)», яка сприяла формуванню навичок саморозкриття.

Дякуємо усім учасникам за активну участь та позитивну атмосферу! Далі буде …

Ви тут: Головна Новини та події Стартував новий цикл тренінгів з розвитку soft skills