Факультет фізики, математики та інформатики

Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини

ФАКУЛЬТЕТ ФІЗИКИ, МАТЕМАТИКИ ТА ІНФОРМАТИКИ

КОНКУРС ПРОЄКТІВ В РАМКАХ ІНІЦІАТИВИ “EUREKA GLOBALSTARS”

 

8 червня 2020 року на офіційному сайті “EUREKA” оголошено про спільний конкурс проєктів між країнами-членами “EUREKA” та Сінгапуром: “Call for Joint R&D Projects under EUREKA between Singapore and the EUREKA member countries”. Команди українського бізнесу зможуть долучитися до ініціативи “EUREKA Globalstars”, а заклади вищої освіти та наукові установи можуть взяти участь у конкурсі як співвиконавці.

Подача та оцінка проєкту відбувається в 2 етапи.

На першому етапі, після створення консорціуму, серед його учасників визначається країна-координатор проєкту. Далі формується спільна заявка від усіх країн-учасниць консорціуму. Вона подається координатором онлайн на платформі “EUREKA”. Дедлайн подачі – 15 жовтня 2020 року.

Якщо заявка проходить перевірку на відповідність критеріям, то починається наступний етап.

На другому етапі кожен учасник консорціуму окремо подає онлайн-заявку на платформу національної інституції, щоб отримати фінансування на впровадження своєї частини проєкту. Від України заявки прийматиме Український фонд стартапів. Відбір проєктів для фінансування у формі грантів буде на конкурсній основі, роботи оцінюватиме та обиратиме рада незалежних інвестиційних експертів.

Старт прийому заявок на національному рівні в Україні буде оголошено окремо на офіційних сайтах Міністерства освіти і науки та Українського фонду стартапів. За докладнішою інформацією ви можете звернутись до Олени Харіної, координатора національних проєктів програми “EUREKA” від України, на пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  або за телефоном  +38 (044) 287 82 16.

Більш детально читати тут https://www.eurekanetwork.org/open-calls/globalstars-singapore-2020

ЗВ'ЯЗАТИСЯ З НАМИ

Ми в соціальних мережах.

ФОТОГАЛЕРЕЯ
Ви тут: Головна Новини та події КОНКУРС ПРОЄКТІВ В РАМКАХ ІНІЦІАТИВИ “EUREKA GLOBALSTARS”