Факультет фізики, математики та інформатики

Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини

ФАКУЛЬТЕТ ФІЗИКИ, МАТЕМАТИКИ ТА ІНФОРМАТИКИ

Комп'ютерні навчальні об’єкти

Сьогодні нікого не потрібно переконувати, що інформаційно-комунікаційні технології є незамінним помічником і потужним інструментарієм для освітян.

До того ж в епоху інформаційного перенасичення концентровані, візуалізовані дані особливо цінують. Якщо можна подивитися інтерактивний ресурс або декілька зображень зі статичним контентом, найвірогідніше, користувач обере перше.

Саме тому, студенти, що навчаються на освітній програмі Середня освіта (Інформатика), під час засвоєння навчального предмету «Інформатика та ІКТ», вчаться створювати навчальні моделі, які зацікавлюють, пропонують замість теоретичного запам’ятовування практичну візуалізацію, що відображає певні інформаційні процеси, їх технологічну функціональність та організацію.

Розробка навчальних моделей з інформатики засобами Adobe Animate CC представлена на сайті кафедри інформатики і ІКТ за адресою: https://informatika.udpu.edu.ua/?page_id=5763.

Вони слугують для забезпечення підтримки вивчення навчального предмету інформатика та дозволяють:

  • Акцентувати увагу на різних аспектах даних;
  • Аналізувати великий набір даних зі складною структурою;
  • Зменшувати інформаційне перевантаження і утримувати увагу
  • Виділяти взаємозв’язки та відносини, що містяться в інформації.

Основна ідея розробки навчальних моделей та створення колекції комп'ютерних навчальних об’єктів з інформатики засобами Adobe Animate CC зображена на постері.

 

ЗВ'ЯЗАТИСЯ З НАМИ

Ми в соціальних мережах.

ФОТОГАЛЕРЕЯ
Ви тут: Головна Новини та події Комп'ютерні навчальні об’єкти