Шановні колеги!

З 16.09.2019 року розпочнеться офлайн курс «English for Educators» для викладацького складу Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини з акцентом на професійну педагогічну лексику. Курс розроблений в рамках програми ЄС Еразмус+ № 586098-EPP-1-2017-1-UA-EPPKA2-CBHE-JP «Модернізація педагогічної вищої освіти з використанням інноваційних технологій викладання – MoPED» викладачами Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника (ПНУ).

Курс триває 3 місяці – з 16.09.2019 року по 16.12.2019 року.

Курс складатиметься з 4 занять/тиждень (8 робочих години кожного тижня):

• 2 заняття з граматики (120 хв. кожнa);
  • 2 комунікативні сесії (120 хв. кожнa).

Кінцевий термін подачі оф-лайн заявок на участь: 10.09.2019

Вимоги до кандидатів:

• середній рівень володіння англійською мовою (Low intermediate/Intermediate);
  • висока вмотивованість до створення нових навчальних матеріалів та діяльності в рамках проєкту.

Відбір на участь у курсі складається з наступних етапів:

1. Збір заявок, перший відбір (10.09.2019)
  2. Анкетування та проведення співбесід (11-12.09.2019)
  3. Заключний відбір та оголошення інформації про зарахування на проходження курсу (13.09.2019)

Зареєструйся на БЕЗКОШТОВНИЙ офлайн курс за телефоном: +38 097-516-85-65

Кількість учасників обмежена.

*«This project has been funded with support from the European Commission. This publication reflects the views only of the author, and the Commission cannot be held responsible for any use which may be made of the information contained therein»

Ви тут: Головна Новини та події Офлайн курс «English for Educators» для викладацького складу Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини