Факультет фізики, математики та інформатики

Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини

ФАКУЛЬТЕТ ФІЗИКИ, МАТЕМАТИКИ ТА ІНФОРМАТИКИ

КОНСУЛЬТАЦІЯ ДЛЯ ЗДОБУВАЧІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ ОСВІТНЬОГО СТУПЕНЯ «МАГІСТР» ЩОДО ВИПУСКНОЇ АТЕСТАЦІЇ

14 травня 2020 року на факультеті фізики, математики та інформатики була проведена консультація для здобувачів вищої освіти освітнього  ступеня «Магістр» денної та заочної форм навчання щодо організації та проведення випускної атестації у режимі відеоконференції за допомогою платформи Google Meet.

На зустрічі були присутні голова ЕК – завідувач кафедри фізики та інтегративних технологій навчання природничих наук, доктор педагогічних наук,  професор Михайло Мартинюк, заступник голови ЕК – декан факультету, кандидат педагогічних наук, доцент Тетяна Махомета, секретар ЕК – лаборант кафедри вищої математики та методики навчання математики Любов Тітова, члени ЕК та студенти.

На початку консультації студентам було представлено членів екзаменаційної комісії за спеціальностями 014.04 Середня освіта (Математика), 014.08 Середня освіта (Фізика), 014.09 Середня освіта (Інформатика), 014.15 Середня освіта (Природничі науки).  Під час відеоконференції студенів було проінформовано про порядок та особливості проведення випускної атестації в дистанційному режимі в умовах карантину.

Випускна атестація  здобувачів вищої освіти буде проходити у формах усного екзамену («Математика і методика навчання математики», «Інформатика і методика навчання інформатики», кваліфікаційний екзамен, комплексний кваліфікаційний екзамен) або захисту кваліфікаційної роботи відповідно до освітніх програм у режимі відеоконференції за допомогою платформ Google Meet та Moodle.

Під час консультації здобувачам вищої освіти, які складають випускну атестацію у формі екзамену, наголосили на необхідності підготувати чистий зошит у клітинку на 12 акрушів для занотовування відповідей питань екзаменаційного білету.

Зміст екзаменів визначається відповідними програмами. Процедура проведення екзаменів у дистанційній формі відображена у «Тимчасовий порядок організації і проведення літньої заліково-екзаменаційної сесії та випускної атестації 2019/2020 н.р. на факультеті фізики, математики та інформатики Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини в умовах карантину» та «Методичні рекомендації щодо проведення літньої заліково-екзаменаційної сесії та складання випускної атестації для здобувачів першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти в дистанційній формі», які розміщені на сайті факультету.

Здобувачам вищої освіти бажаємо міцного здоров’я та успіху!

 

ЗВ'ЯЗАТИСЯ З НАМИ

Ми в соціальних мережах.

ФОТОГАЛЕРЕЯ
Ви тут: Головна Новини та події КОНСУЛЬТАЦІЯ ДЛЯ ЗДОБУВАЧІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ ОСВІТНЬОГО СТУПЕНЯ «МАГІСТР» ЩОДО ВИПУСКНОЇ АТЕСТАЦІЇ