CS50x Puzzle Day 2020!

З 3 по 6 квітня 2020 року студенти факультету фізики, математики та інформатики вдруге візьмуть участь в міжнародному  онлайн-конкурсі із вирішення задач на логіку CS50 х Puzzle-Day-2020, який організовує Гарвардський університет четвертий рік поспіль.  Організатори конкурсу мають на меті продемонструвати, що комп’ютерна наука не полягає лише в програмуванні. Головне в ній  уміння  застосовувати логіку для вирішення задач. Учасники команди матимуть можливість не лише продемонструвати вміння логічно мислити, а й знання англійської мови. Авторами конкурсних завдань є працівники Facebook та Гарвардського університету.

Із завданнями конкурсу 2019 року можна ознайомитися перейшовши за посиланням https://medium.com/@cs50/this-was-cs50x-puzzle-day-2019-c98112adb467

Бажаємо учасникам конкурсу та їх наставникам креативних розв’язків та перемоги!