19 лютого 2020 р. на факультеті фізики, математики та інформатики проведено перше заняття з нової дисципліни «Інноваційні технології у шкільному курсі математики», яка розроблялася в рамках виконання міжнародного грантового проекту «Модернізація педагогічної вищої освіти з використання інноваційних інструментів викладання» (MoPED) – №586098-EPP-1-2017-1-UA-EPPKA2-CBHE-JP, що діє в рамках програми ЄС Еразмус + КА2 - Розвиток потенціалу вищої освіти. Лекція-тренінг «Інновації: сутність та види інновацій, понятійний апарат і нормативна база» проводилась за участі трьох викладачів, а саме декана факультету, професора кафедри вищої математики та методики навчання математики Тетяни Махомети, професора кафедри вищої математики та методики навчання математики Тетяни Годованюк та доцента цієї ж кафедри Ірини Тягай. Заняття проходило на базі новоствореного Центру новітніх освітніх технологій «USPU Ecosystem».

Лекція-тренінг розпочалася із технології «Дерева очікувань», під час якої студенти розмістили свої очікування від лекції на «дереві». Діяльність студентів на занятті передбачала роботу у групах, під час якої використовувались технології розвитку критичного мислення та дослідження. Цікавим елементом лекції була технологія кіно дидактика, яка спонукала студентів до роздумів та дискусії. Студенти активно долучались до усіх видів діяльності, Висловлювали власні думки та прислухались до думок своїх одногрупників, робили висновки та обґрунтовували їх.

Заняття пройшло в теплій, доброзичливій атмосфері!

Ви тут: Головна Новини та події перше заняття з нової дисципліни «Інноваційні технології у шкільному курсі математики»