допомога воїнам АТО

На даний час волонтерство як феномен сучасної України – це рух громадян, які готові приймати на себе відповідальність за вирішення актуальних проблем громадськості.

Із початку бойових дій на Сході нашої держави весь студентсько-викладацький колектив УДПУ імені Павла Тичини, зокрема і факультету фізики, математики та інформатики, підтримує українських військових.

І нещодавно на прохання представників міськрайонної організації «Разом» про допомогу воїнам АТО активно відгукнулись працівники нашого факультету.

У штабі організації представники факультету фізики, математики та інформатики долучились до виплітання маскувальних сіток, а також на зібрану факультетською спільнотою волонтерську допомогу закупили учасникам АТО набір необхідних у зимовий період ліків.

Представники волонтерської організації щиро подякували усім за небайдужість та підтримку благочинної ініціативи.

Дякуємо усім, хто долучився до збору допомоги для наших воїнів.

Нехай зроблені нами добрі справи сприяють наближенню миру на українській землі!

Ви тут: Головна Новини та події допомога воїнам АТО