Програма академічних обмiнiв iменi Фулбрайта в Українi

Навчання в американських університетах за програмою Fulbright Graduate Student Program на здобуття ступеня магістра.

У конкурсі можуть брати участь студенти старших курсів, випускники ЗВО. Галузі спеціалізації: гуманітарні, соціальні, точні, технічні та природничі дисципліни.

Післядипломна освіта в США (graduate studies) є поєднанням навчання з індивідуальною дослідницькою працею. Система цього рівня освіти передбачає широкий спектр можливостей: здобуття магістерського ступеня (master's program); навчання за суміжною спеціальністю; підготовка до кваліфікаційних іспитів і вступу до аспірантури (doctorate program).

Документи приймають до 16 травня щороку.

Вимоги до кандидатів, умови гранту, потрібні документи на конкурс та вимоги до їх оформлення читати тут http://www.fulbright.org.ua/uk/pages/19/student.html

Ви тут: Головна Новини та події Програма академічних обмiнiв iменi Фулбрайта в Українi