25 січня 2020 року на базі Черкаської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №30 Черкаської міської ради відбувся четвертий Черкаський регіональний фестиваль з робототехніки. Школярі із 35 освітніх закладів області (а це понад 500 учнів, які представляють 143 команди) змагалися у номінаціях «Гра та дизайн роботів», «Oсновні цінності» та презентували «Проект створення сучасного розумного міста».

Цікавлячись STEM освітою, факультет фізики, математики та інформатики вже не міг залишитись осторонь такої події. Активну участь у даному заході прийняв викладач кафедри інформатики і ІКТ Іван Тягай, якого було запрошено бути суддею в категорії «Дизайн робота».

Переможці регіонального фестивалю візьмуть участь у Всеукраїнському турнірі із робототехніки у Києві.

Ви тут: Головна Новини та події УЧАСТЬ ВИКЛАДАЧІВ ФФМІ У РЕГІОНАЛЬНОМУ ФЕСТИВАЛІ З РОБОТОТЕХНІКИ FIRST LEGO LEAGUE