Факультет фізики, математики та інформатики

Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини

ФАКУЛЬТЕТ ФІЗИКИ, МАТЕМАТИКИ ТА ІНФОРМАТИКИ

відкрите лабораторне заняття з методики навчання математики на тему «Проєктна діяльність у навчанні математики»

26 грудня 2019 року старшим викладачем кафедри вищої математики та методики навчання математики Людмилою Благодир було проведено відкрите лабораторне заняття з методики навчання математики на тему «Проєктна діяльність у навчанні математики».

Під час лабораторного заняття студенти третього курсу представили створений проєкт до вивчення теми «Теорема Піфагора» у 8 класі. В ході

презентації відбулося обговорення та дискусія щодо методичних особливостей реалізації кожного етапу створеного проекту. Визначено роль та місце вчителя в організації проектної діяльності учнів. Розкрито зміст та значущість проектної діяльності як однієї з форм інноваційних методичних технологій навчання математики.

На лабораторному занятті були присутні науково-педагогічні працівники кафедри вищої математики та методики навчання математики, а також члени науково-методичної комісії факультету.

 

 

ЗВ'ЯЗАТИСЯ З НАМИ

Ми в соціальних мережах.

ФОТОГАЛЕРЕЯ
Ви тут: Головна Новини та події відкрите лабораторне заняття з методики навчання математики на тему «Проєктна діяльність у навчанні математики»