29 листопада 2019 року на базі кафедри інформатики і інформаційно-комунікаційних технологій відбувся міжкафедральний науково-методичний семінар «Компетентнісний підхід у підготовці майбутніх учителів». Метою проведення семінару визначено вироблення позитивної мотивації діяльності педагогічного колективу з вивчення та впровадження ефективних та дієвих технологій компетентнісного навчання, обмін досвідом з проблем реалізації компетентнісного підходу.

В рамках семінару відповідальні за його проведення Оксана Жмуд та Іван Тягай, поділилися своїм досвідом та напрацюваннями щодо формування ключових та професійних компетентностей під час підготовки вчителів-предметників. Усі учасники семінару мали змогу висловити свої думки та побажання стосовно компетентнісного підходу у підготовці майбутніх учителів.

Ви тут: Головна Новини та події міжкафедральний науково-методичний семінар «Компетентнісний підхід у підготовці майбутніх учителів»