Протягом жовтня 2019 року в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини на факультеті фізики, математики та інформатики проходили серія навчальних тренінгів з розвитку цифрової й дидактичної компетентностей учителів закладів ЗСО та викладачів університету в рамках реалізації міжнародного проекту «Модернізація педагогічної вищої освіти з використання інноваційних інструментів викладання» (MoPED) програми ЄС Еразмус + КА2 – Розвиток потенціалу вищої освіти, № 586098-EPP-1-2017-1-UA-EPPKA2-CBHE-JP.

Спікерами даних тренінгів виступають Тетяна Махомета, декан факультету фізики, математики та інформатики; Тетяна Годованюк професор кафедри вищої математики та методики навчання математики; Ірина Тягай доцент кафедри вищої математики та методики навчання математики; Марія Медведєва завідувач кафедри інформатики і інформаційно-комунікаційних технологій; Сергій Терещук професор кафедри фізики і астрономії та методики їх викладання; Віталій Дубовик викладач кафедри вищої математики та методики навчання математики.

Учасники серії тренінгів мали можливість відвідати наступні заняття: від класичного уроку до дослідницького навчання; дослідницьке навчання: створення ILS на платформі Go-Lab; розвиток цифрової компетентності засобами мобільних технологій; технологія мобільного навчання: використання Classroom у шкільній практиці; технологія розвитку критичного мислення в учнів; STEM-освіта: робототехніка, використання давачів мобільних пристроїв для фізичного експерименту; впровадження в освітній процес технології «перевернутий клас».  Атмосфера кожного заняття відзначалась активністю учасників, теплою та доброзичливою атмосферою, плідною та творчою діяльністю.

Команда тренерів дякує всім учасникам за активну участь та педагогічний позитив під час тренінгів!

Бажаємо всім успіхів та сподіваємось на подальшу співпрацю!!!

Ви тут: Головна Новини та події серія навчальних тренінгів з розвитку цифрової й дидактичної компетентностей учителів закладів ЗСО та викладачів університету