Воркшоп для викладачів та вчителів

22 листопада 2019 року на факультеті фізики, математики та інформатики Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбувся воркшоп для викладачів факультету та вчителів ЗЗСО Уманського регіону. Тренером даного воршопу виступала координатор змістового наповнення та реалізації міжнародного проекту MoPED,  представник Університету Деусто (м. Більбао, Іспанія) Olga Dziabenko.

В рамках воркшопу було розглянуто наступні питання:

1)    Go-Lab ecosystem:

- new tools and features;

- Support space.

2)    Teaching Tools Creative Instruments of Digital Skills:

- create an infographics for your lesson, paper, presentation;

- introductory animation and video

Заняття проходили у жвавій дискусії, активній та дружній атмосфері. Учасники воркшопу не тільки мали змогу ознайомитися із сучасними засобами навчання, а й спробували самостійно попрацювати з розглянутими програмами.

Бажаємо усім учасникам даних занять активно впроваджувати отримані знання та навички у свою професійну діяльність.

Щиро дякуємо  Olga Dziabenko за цікавий та змістовний воркшоп!

Ви тут: Головна Новини та події Воркшоп для викладачів та вчителів