гала-концерт кращих художніх номерів

В УДПУ імені Павла Тичини відбулися урочистості та гала-концерт кращих художніх номерів від першокурсників 2019 року з нагоди Міжнародного дня студента.

Ректор університету, доктор педагогічних наук, професор, Заслужений працівник освіти України Олександр Безлюдний, голова профспілкового комітету Валентин Хитрук, директор інституту, декани факультетів, професорсько-викладацький колектив та студректор Катерина Денисюк привітали усіх з Днем студента.

Також було вручено найкращим студентам почесні грамоти, серед яких і наша студентка Юлія Зінченко, з чим ми її вітаємо та бажаємо подальших звершень.

До Дня студента проводився конкурс на кращу кімнату в студентському гуртожитку, серед яких перемогла кімната хлопців 423 гуртожитку 2, які отримали від Голови профспілки Валентина Хитрука цінний подарунок.

Ви тут: Головна Новини та події гала-концерт кращих художніх номерів