Вітаємо Михайла Тадейовича Мартинюка !

8 листопада 2019 року  за вагомий особистий внесок у розвиток вітчизняної освіти і науки, зміцнення науково-технічного потенціалу України, багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм – завідувача кафедри фізики і астрономії та методики їх викладання, доктора педагогічних наук, професора, академіка НАПН України МАРТИНЮКА Михайла Тадейовича відзначено орденом «НАУКОВЕЦЬ РОКУ 2019» та ПОЧЕСНОЮ ГРАМОТОЮ Української Федерації Вчених.

Сердечно вітаємо Михайла Тадейовича з нагоди вручення нагород та щиро бажаємо ще на довгі роки міцного здоров’я, оптимізму, творчої наснаги, вагомих досягнень у здійсненні задуманого і нових здобутків на педагогічних та наукових теренах.

Михайле Тадейовичу нехай Ваша енергія, багаторічний досвід, невичерпний інтелектуальний потенціал і надалі слугують на благо нашого університету та України!

Деканат факультету фізики, математики та інформатики

Кафедра фізики і астрономії та методики їх викладання

Ви тут: Головна Новини та події Вітаємо Михайла Тадейовича Мартинюка !