Година спілкування на тему «Що ж таке булінг і як з ним боротися?»

Методика навчання інформатики, є однією з найважливіших дисциплін для майбутніх вчителів інформатики, де вони навчаються не лише викладати матеріал свого предмету, а що саме головне, стати справжніми педагогами, які зможуть спілкуватися з дітьми, обговорювати життєво важливі ситуації, допомагати учням вирішувати проблеми та конфлікти.

Оскільки, тема булінгу, від якого у світі страждає 150 мільйонів дітей, значуща та актуальна, одним із завдань з дисципліни «Методика навчання інформатики» було розробити годину спілкування на дану тему. У присутності викладачів кафедри інформатики і ІКТ Лесі Паршукової, Максима Ковтанюка та завідувача кафедри Марії Медведєвої студенти 34 групи презентували свої розробки одногрупникам та провели годину спілкування на тему «Обережно булінг». Кожен студент мав індивідуальне завдання, розробляв презентаційний матеріал, здійснював добір відеофрагметів, для конкретно даного класу, що допомогло всебічно розглянути проблему відповідно до кожної вікової групи. Як зазначають студенти, це було цікаво та пізнавально. Особливо цікавою була дискусійна частина заняття, де проходило обговорення відеофрагметів, мультиплікаційних роликів та наведення прикладів ситуацій з власного життя.

Ви тут: Головна Новини та події Година спілкування на тему «Що ж таке булінг і як з ним боротися?»