Факультет фізики, математики та інформатики

Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини

ФАКУЛЬТЕТ ФІЗИКИ, МАТЕМАТИКИ ТА ІНФОРМАТИКИ

Презентація І курсу!

Коли ти стаєш студентом вищого навчального закладу, готуйся до того, що зовсім скоро настане день, коли доведеться показати всі свої таланти – «Презентація І курсу!». І завдання не просте стоїть перед кожним. Адже потрібно не  просто виступити, а запам’ятатися старшим курсам, викладачам і своїм одногрупникам, як герой екранів, кінозірка, віртуоз гумористичного жанру, співак, танцюрист і просто красень в одному обличчі. Задача не з легких, але воно того варте. Незабутні емоції та море позитиву гарантовані: тебе зустрічають оплесками всі присутні в залі, посміхається декан, зі сльозами на очах радіє куратор і серце його розривається від гордості за своїх студентів. Загалом, атмосфера ще та! Вся надія на побратимів, твоїх одногрупників та наставників-старшокурсників, які допоможуть вистояти там, в центрі уваги публіки.

Перший курс факультету фізики, математики та інформатики зумів впоратися з поставленою задачею. Готували представлення з нереальним ентузіазмом три чудових команди: перша група спеціальностей «Природничі науки» і «Фізика» – наставники-старшокурсники Роксолана Мельник, Марина Строкова та куратор – Юлія Решітник, друга група спеціальності «Інформатика» – наставники-старшокурсники Дмитро Романенко, Катерина Денисюк та куратор Інна Криворучко,  і третя група спеціальності «Математика» – наставники-старшокурсники Світлана Дзяловська, Юлія Зінченко та куратор – Людмила Благодир.

Перший курс запалив веселими авторськими піснями, гумористичними сценками, креативним відео та запальними танцями зал. За 2 місяці навчання першокурсники неймовірно полюбили свій факультет, чудово влились в колектив і свою повагу та любов висвітлювали в надзвичайно гарних авторських піснях та віршах.

Привітала з успішним дебютом першокурсників декан факультету Тетяна Махомета, побажавши студентам подальших успіхів в усіх починаннях, ентузіазму, творчості та гарних здобутків! І від професорсько-викладацького складу факультету студентів чекав головний сюрприз – сертифікат на безкоштовний перегляд кінофільму для всіх першокурсників, їх наставників, кураторів та організаторів свята!

Презентація першого курсу точно залишила у пам’яті всіх учасників та гостей позитивні емоції.

Дорогі першокурсники, адміністрація факультету виносить ЩИРУ ПОДЯКУ всім учасникам за активну участь та  креативність! Бажаємо вам творчих успіхів та натхнення! Ваше покоління має надзвичайний творчий потенціал, тож розвивайте його! Будьте активними і життєрадісними, сумлінними і відповідальними!

 

ЗВ'ЯЗАТИСЯ З НАМИ

Ми в соціальних мережах.

ФОТОГАЛЕРЕЯ
Ви тут: Головна Новини та події Презентація І курсу!