презентація стипендіальної програми «Завтра.UA»

На факультеті фізики, математики та інформатики Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбулася презентація стипендіальної програми «Завтра.UA» Фонду Віктора Пінчука. Цьогорічна стипендіатка Олександра Смілянець, студентка історичного факультету, розповіла студентам про можливості та переваги програми, а також про те, як правильно подати заявку на конкурс, про етапи відбору стипендіатів та підтримку, яку надає Фонд.

А саме, програма надає відкритий доступ до всіх проєктів фонду Пінчука та можливість спілкування з провідними науковцями України. Учасники отримають матеріальну підтримку на створення власного соціального проєкту. Про проєкти стипендіатів розповідають на телебаченні, зокрема, на телеканалі ICTV. Учасники отримають рекомендаційний лист на роботу.

Студенти з захопленням слухали виступ та отримали ще одне підтвердження тези «Твоє майбутнє в твоїх руках».

Ви тут: Головна Новини та події презентація стипендіальної програми «Завтра.UA»