1 жовтня 2019 року професором кафедри вищої математики та методики навчання математики Тетяною Годованюк було проведено відкрите лекційне заняття з методики навчання математики на тему «Геометричні перетворення фігур».

Під час лекції студенти четвертого курсу ознайомилися із методикою вивчення геометричних перетворень у шкільному курсі математики. Подання теоретичного матеріалу супроводжувалося мультимедійною презентацією, що дозволило активізувати пізнавальну діяльність студентів та полегшило розуміння суті навчального матеріалу. Під час заняття студенти мали можливість подискутувати та відчути себе у ролі учнів.

На лекційному занятті були присутні науково-педагогічні працівники кафедри вищої математики та методики навчання математики, а також члени науково-методичної комісії факультету.

Ви тут: Головна Новини та події відкрите лекційне заняття з методики навчання математики на тему «Геометричні перетворення фігур»