Вітаємо з ювілеєм Декарчук Марину Вадимівну!

Коридори переповнені студентами, але тиша і організованість неймовірна… Кульки, квіти і ледь чутний шепіт: «Тихо, щоб ніхто не почув…» Так студенти організували сюрприз для Марини Вадимівни в її ювілей. Тихо пробравшись до кафедри фізики, астрономії та методики їх викладання молодь викликала іменинницю до себе і гучно всі проспівали «З днем народження!». Сюрприз вдався, Марина Вадимівна в захваті і одночасно в ступорі.

Цей день Марина Вадимівна запам’ятає на довго, адже він був переповнений вітаннями та сюрпризами не тільки від студентів, а й від професорсько-викладацького складу та випускників факультету.

Марина Вадимівна відмінний фахівець своєї справи, позитивна та відповідальна людина. Студенти з цікавістю та захопленням відвідують її заняття. Тож, шановна Марина Вадимівна, ще раз прийміть вітання! Щастя Вам, радості, добра і благополуччя!

Ви тут: Головна Новини та події Вітаємо з ювілеєм Декарчук Марину Вадимівну!