Світлої пам’яті Филимону Костянтиновичу Благодиру

(26.03.1960 р. – 02.09.2019 р.)

Колектив факультету фізики, математики та інформатики поніс важку втрату – 02 вересня 2019 року передчасно пішов із життя старший викладач кафедри вищої математики та методики навчання математики Филимон Костянтинович Благодир.

Життя і трудова біографія Филимона Костянтиновича нерозривно пов’язані  з університетом, він пропрацював викладачем математики понад 30 років.

Филимон Костянтинович своїми діями та вчинками, своїм розумом виховав не одне покоління студентів та учнів. Вміло вчив їх математики, мудрості та відповідальності.

За роки своєї сумлінної праці Филимон Костянтинович був нагороджений грамотами та відзнаками різного рівня.

Ректорат, профком, професорсько-викладацький склад та студентський колектив  глибоко сумують з приводу смерті Филимона Костянтиновича Благодира і висловлюють щирі співчуття його рідним у зв’язку із важкою і непоправною втратою.

Ви тут: Головна Новини та події Світлої пам’яті Филимону Костянтиновичу Благодиру