Спеціальність 014.09 Середня освіта. Інформатика

На факультеті фізики, математики та інформатики Уманського державного педагогічного університету здійснюється набір студентів на спеціальність 014.09 Середня освіта. Інформатика.

Дисципліна «Інформатика» посідає важливе місце в системі загальної середньої освіти Вчитель інформатики – один з найавторитетніших у сучасній школі. Вивчення дисципліни сприяє формуванню в учнів загальної та інформаційної культури, світоглядних орієнтирів, логічного стилю мислення, творчих здібностей, дослідницьких умінь, здатності до саморозвитку й самонавчання. Випускники спеціальності здатні до застосовування сучасних теоретичних основ у галузях інформатики, методики її навчання, психології та педагогіки.

Інформаційне забезпечення спеціальності:

Спеціальність забезпечена сучасними комп’ютерними класами з необхідним програмним забезпеченням; функціонує сервер з навчальними матеріалами. Значна частина навчально-методичних матеріалів розташована в системі дистанційної освіти Moodle-УДПУ та університетському репозитарії.

Учителі Інформатики будуть потрібні завжди!

СЕРТИФІКАТИ ЗНО, які потрібно мати для вступу на спеціальність:

Бюджетна пропозиція:

• Українська мова та література
  • Фізика або Іноземна мова

Небюджетна пропозиція

• Українська мова та література
  • Історія України
  • Біологія або Іноземна мова

Особи, які подають диплом молодшого спеціаліста здають фахові випробування:

• ·Основи інформатики
  • ·Вибрані питання з інформатики та інформаційно-комунікаційних технологій
Ви тут: Головна Новини та події Спеціальність 014.09 Середня освіта. Інформатика