Факультет фізики, математики та інформатики

Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини

ФАКУЛЬТЕТ ФІЗИКИ, МАТЕМАТИКИ ТА ІНФОРМАТИКИ

Участь викладачів ФФМІ в ХІ Всеукраїнському фестивалі робототехніки – ROBOTICA 2019

1 та 2 червня 2019 року у Нацiональному комплексі «Експоцентр України» ВДНГ(м. Київ) відбувся ХI Всеукраїнський фестиваль робототехніки – ROBOTICA 2019 під назвою «STEM-фестиваль освітніх інновацій та сучасних технологій ROBOTICA». Це унікальна подія в області новітніх навчальних технологій та освітніх програм, де учасники змагалися у категоріях «Сумо», «Слалом», а також у програмі фестивалю відбувся національний відбір на Всесвітню олімпіаду World Robot Olympiad (WRO) – одну з найбільших олімпіад світу з робототехніки.

Факультет фізики, математики та інформатики, цікавлячись STEM освітою, не міг залишитись осторонь такої події. Активну участь у даному заході прийняв викладач кафедри інформатики і ІКТ Іван Тягай, якого було запрошено бути суддею у WRO «Старша ліга».

За право представляти Україну змагалися 2500 юних винахідників. Цьогорічна тема змагань – Smart Cities (Розумні міста). Конкурсанти збудували понад 600 роботів, які у майбутньому зможуть створювати розумний транспорт, змінювати енергосистеми міста, прокладати розумні мережі та шукати альтернативні джерела енергії. Під час проведення фестивалю були проведені архітектурний конкурс, майстер-класи від організатора проекту STEM-школи INVENTOR та виставка-конкурс творчих робіт із LEGO.

 

ЗВ'ЯЗАТИСЯ З НАМИ

Ми в соціальних мережах.

ФОТОГАЛЕРЕЯ
Ви тут: Головна Новини та події Участь викладачів ФФМІ в ХІ Всеукраїнському фестивалі робототехніки – ROBOTICA 2019