HOLI DANCE UMAN 2019

Студенти та викладачі факультету фізики, математики та інформатики долучились до Дня захисту дітей та взяли участь у наймасштабнішому фестивалі в м. Умань - HOLI DANCE UMAN 2019.

Діти – учасники свята активно приймали участь у різних творчих та спортивних локаціях – танці, малювання, вікторини, спортивні змагання. Своєю чергою студенти факультету Мельник Роксолана, Строкова Марина, Паршукова Анастасія на чолі з деканом з виховної роботи Яною Усатюк забезпечували яскраві емоції маленьких учасників. Справжній світ фантазії, творчості та розваг підготували для наймолодших членів нашого суспільства майбутні педагоги.

Із захопленням та великим бажанням діти розфарбовували волосся в яскраві фарби, а дівчата заплітали маленьким красуням різноманітні косички.

Закликаємо усіх не бути байдужими до дітей, адже вони наше майбутнє, зігрівайте теплом і любов'ю кожне дитяче серце, і тоді маленькі громадяни виростуть гідними людьми й неодмінно стануть гордістю України.