Факультет фізики, математики та інформатики

Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини

ФАКУЛЬТЕТ ФІЗИКИ, МАТЕМАТИКИ ТА ІНФОРМАТИКИ

Студенти ФФМІ на II етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни "Інформатика"

В Національному аерокосмічному університеті ім. М. Є. Жуковського "ХАІ" 18-19 квітня 2018 року пройшов другий етап Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни "Інформатика". В ній взяли участь і студенти факультету фізики, математики та інформатики Максюта Дмитро, Рожанський Андрій та Полякова Олександра на чолі з викладачем кафедри інформатики і інформаційно-комунікаційних технологій Яною Усатюк.

Загалом, в олімпіаді брали участь понад сто студентів, які змагалися у двох напрямках: "Економічні та гуманітарні науки" й "Інженерні науки".

Наші студенти, змагалися за напрямом "Економічні та гуманітарні науки". Конкурсні завдання даної секції були орієнтовані на розробку додатків у середовищі Microsoft Office. Для розв'язання задач, запропонованих за цією номінацією, необхідно володіти знаннями з вищої математики, методів обчислень, структур даних та загальної теорії алгоритмів та навичками роботи у середовищі Microsoft Office.

І хоч цього разу перемогу отримали представники інших навчальних закладів, але наші студенти показали дуже гарний результат!

Мактюта Дмитро – 6 місце,

Полякова Олександра – 8 місце,

Рожанський Андрій 12 місце із сорока учасників другого етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни "Інформатика" за напрямом "Економічні та гуманітарні науки ".

Наші студенти отримали сертифікат учасників,  подарунки від спонсорів, гарний досвід та масу приємних вражень від поїздки.

Побажаємо учасникам успіхів у наступних змаганнях!

 

ЗВ'ЯЗАТИСЯ З НАМИ

Ми в соціальних мережах.

ФОТОГАЛЕРЕЯ
Ви тут: Головна Новини та події Студенти ФФМІ на II етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни "Інформатика"