свічкова хода пам’яті та вшанування жертв Другої світової війни

Студенти та викладачі факультету фізики, математики та інформатики взяли активну участь у заходах з нагоди Дня пам’яті й примирення та 74-ої річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

8 травня, у День пам’яті та примирення, долучились до  загальноміської свічкової ходи пам’яті та вшанували жертв Другої світової війни за загальноєвропейськими традиціями.

У славний день 9 травня чисельна делегація університету під час загальноміського мітингу-реквієму вшанувала пам’ять земляків, українських Героїв, які самовіддано боролися з нацизмом і тих, хто поліг за свободу рідної землі на Сході України. Скорботною хвилиною мовчання вшанували всіх, чиє життя забрала жорстока війна, а до підніжжя Обеліску Слави поклали вінки та квіти.

Низько вклоняємося ветеранам, які на своїх плечах винесли тягар війни та підняли країну з руїн у повоєнні роки. Честь і слава живим Героям, вічна пам'ять загиблим!

Ви тут: Головна Новини та події свічкова хода пам’яті та вшанування жертв Другої світової війни