Захист практики

23 квітня відбулася звітна конференція з навчальної (педагогічної) практики здобувачів вищої освіти ІІІ курсу (ОС «бакалавр») повного та скороченого термінів навчання, спеціальностей:  014.04 Середня освіта (Математика), 014.08 Середня освіта (Фізика) та 014.09 Середня освіта (Інформатика).

В ході захисту звітів студенти розповіли про свої враження та проблеми, які виникали під час проходження практики. Давали відповіді на поставлені питання від керівників, методистів та однокурсників, висловлювали побажання та робили висновки. Загалом конференція пройшла в позитивному настрої, першим досвідом, якого набули, студенти задоволені, проблемні місця у фаховій підготовці та перспективи вдосконалення визначили.

Бажаємо нашим студентам подальшого професійного зросту!

Ви тут: Головна Новини та події Захист практики