Чистий четвер на ффмі

Як тільки із-за хмар виглянуло весняне сонечко, студенти факультету фізики, математики та інформатики провели генеральне прибирання, упорядкувавши подвір’я навчального корпусу №2.Та організували «Чистий четвер» у вигляді генерального прибирання всередині корпуса.

Ініціативна молодь швидко зорганізувавшись, привела до блиску всі аудиторії та коридори на факультеті. Так, спільними зусиллями, студенти факультету досягли головної мети – зробили територію навколо корпусу місцем для духовного відпочинку як студентів, так і професорсько-викладацького складу.

На власному прикладі фіз-матівці показали студентам інших факультетів найпростіші кроки до покращення "нашого рідного дому".

Ми щиро дякуємо нашим активістам за участь у прибиранні та зичимо їм успіхів у навчанні.

Факультет фізики, математики та інформатики пишається своєю активною молоддю!

Ви тут: Головна Новини та події Чистий четвер на ффмі