Науково–пізнавальна година «Коли фізика крутіша за фантастику!»

19 квітня в Уманській центральній дитячій бібліотеці для учнів 7-х класів ЗОШ №11 було проведено позаурочний захід «Коли фізика крутіша за фантастику».

Заняття провів доцент кафедри фізики і астрономії та методики їх викладання Сергій Терещук. З учнями жваво обговорювались твори Айзека Азімова про роботів та сучасні винаходи в робототехніці. Сергій Терещук продемонстрував цікаві досліди із використанням мобільного додатку Google Scince Journal, який перетворює смартфон на «мобільну фізичну лабораторію». Особливу зацікавленість викликали експонати музею винаходів Леонардо да Вінчі в режимі доповненої реальності (за допомогою додатку Da Vinci Machines AR).

Сергій Терещук не тільки переконав аудиторію, що фізика крутіша за фантастику, а й знайшов однодумців, які цікавляться робототехнікою.

Дякуємо школярам та вчителям ЗОШ №11 м.Умані, бібліотекарям Уманської центральної дитячої бібліотеки за позитивні емоції та співпрацю.

Ви тут: Головна Новини та події Науково–пізнавальна година «Коли фізика крутіша за фантастику!»