Факультет фізики, математики та інформатики

Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини

ФАКУЛЬТЕТ ФІЗИКИ, МАТЕМАТИКИ ТА ІНФОРМАТИКИ

Проведення церемонії нагородження переможців ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики

18 квітня 2019 року відбулося нагородження переможців ІІ туру Всеукраїнської олімпіади Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти з навчального предмета «Фізика».

З вітальним словом до учасників зустрічі звернулася декан факультету фізики, математики та інформатики, кандидат педагогічних наук, доцент Тетяна Махомета, яка зазначила, що олімпіада - це конкурс, де першими стають найсильніші, а інші учасники збагачуються новими знаннями з предмета, розвивають інтелект, ерудицію, уміння спілкуватися й здобувають необхідний досвід, олімпіада завжди є великим стимулом для учнів на шляху отримання освіти.

У церемонії нагородження взяли участь кандидат педагогічних наук, доцент Сергій Терещук та кандидат фізико-математичних наук Юлія Решітник. Вони відмітили, що фізико-математична освіта є в пріоритеті сучасної освіти та затребуваною на ринку праці України. Тому підтримка та розвиток талановитої молоді є прогресивним напрямком сьогодення.

За результатами олімпіади, учням, котрі вибороли перші місця у ІІ турі Олімпіади було вручено дипломи І-ІІІ ступенів та сертифікати, що засвідчують нарахування додаткових балів до предмету сертифікату зовнішнього незалежного оцінювання з фізики за умови вступу до Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

Зокрема, Олександра Крочака нагороджено дипломом першого ступеня, Володимира Арєп’єва та Яніну Половець - дипломами другого ступеня, Євгенія Хитрука та Максима Семенюка дипломами третього ступеня. 

Вітаємо переможців Олімпіади! Бажаємо подальших успіхів у навчанні, вдалої здачі зовнішнього незалежного оцінювання та успішного вступу до закладів вищої освіти!

 

 

ЗВ'ЯЗАТИСЯ З НАМИ

Ми в соціальних мережах.

ФОТОГАЛЕРЕЯ
Ви тут: Головна Новини та події Проведення церемонії нагородження переможців ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики