VIII Міжнародна науково-методична конференція «Проблеми математичної освіти»

11-12 квітня 2019 року на базі Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького відбулася VIII Міжнародна науково-методична конференція «Проблеми математичної освіти» (ПМО – 2019). Активну участь у роботі конференції взяли представники факультету фізики, математики та інформатики Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини доцент кафедри вищої математики та методики навчання математики к.п.н., доцент Тетяна Годованюк, аспіранти Дарія Возносименко та Віталій Дубовик.

Молодими науковцями разом із їхнім науковим керівником науковій спільноті конференції були представлені доповіді, що відображають окремі напрацювання в рамках їх наукових досліджень: «Тренінг як інновація у методичній підготовці майбутніх учителів математики» (Т. Годованюк), «Модель фахової підготовки майбутніх учителів математики до забезпечення валеологічного супроводу навчання математики у школі» (Д. Возносименко), «Інтернет –меми як ефективний засіб навчання студентів лінійної алгебри» (В. Дубовик). Доповіді викликали інтерес у присутніх та спонукали жваве обговорення.

Ви тут: Головна Новини та події VIII Міжнародна науково-методична конференція «Проблеми математичної освіти»